OGIEŃ PA'AGRIO
KOBIETA
ORK
TYRAN
SAMOTNIK
PLOTKI


Neredrei to oroka o luźno splecionych, krótkich rdzawych włosach i szarej skórze. Jej twarz nierzadko pokrywają skomplikowane malunki odpowiednie do oznaczeń jej plemienia. Kobieta jest wysoką i dobrze zbudowaną przedstawicielką swojej rasy. Choć jej pochodzenie wskazuje na wyższe sfery, Neredrei nie przepada za wyszukanymi strojami i biżuterią. Przywiązuje wagę do swobody ruchów, co nie oznacza, że nie podkreśla ubiorem swej kobiecości.


W przeciwieństwie do większości orków, Neredrei uchodzi za niezwykle opanowaną i uzdolnioną przedstawicielkę swojej rasy. Charyzmą i elokwencją zdobywa przychylność nie tylko uczonych, ale także osób z gminu. W walce rzadko daje się ponieść wściekłości i nagromadzonym emocjom. Lubi chłodną kalkulację wszelkich zysków i strat. Przyjaciół traktuje z szacunkiem i lojalnością. Wrogów bez litości.


Jako córka jednego z przywódców duchowych orczej rasy, Neredrei od najmłodszych lat szkolona była na wytrwałą wojowniczkę. Jednakże nie przejawia ona typowych dla orków skłonności do bitki. Niemal od zawsze interesowała ją polityka wewnątrz znamienitych orczych plemion i pomniejszych klanów. Postanowiła skupić się, więc nie tylko na zdolnościach bitewnych, ale i na studiowaniu przeróżnych archiwalnych zwojów. Poznała także wiele metod kontrolowania furii, którą przekuła w siłę swych Tangsu, czyli zabójczych pazurów.

Neredrei aspiruje do zostania Wielką Khavatari, marzy o tym aby skutecznie poprowadzić swój lud do walki. Dzięki przekazywanym w jej rodzinie z pokolenia na pokolenie szponom, Ogniowi Pa'agrio, które same wybierają dziedzica, Oroka coraz bardziej wierzy w swoją wyjątkowość.
Jej największym rywalem i pretendentem do roli rzecznika rodu jest jej przyrodni brat. Ów oroka stosuje nieczyste zagrywki, mające na celu zdyskredytować Neredrei.
W zaufanym gronie mówi się o mariażu Neredrei z jakimś wysoko postawionym w społeczności Oroka. Jednak sama zainteresowana zaprzecza tym pogłoskom, twierdząc, że ma pecha w relacjach damsko-męskich.

# Źródło awataru:
https://i.pinimg.com/(...)c0c0da53e9.jpg© 2015 - 2022   valdaron.pl

Stronę zalecamy oglądać w najnowszych wersjach przeglądarek.
Polecamy używać Google Chrome
Autorem ikon, które występują
w elementach graficznych jest LORC
na licencji: Creative Commons Attribution 3.0 Unported License