MĘŻCZYZNA
CZŁOWIEK
KARCZMARZ
KARCZMA POD ŻYWODĘBEM
PLOTKI


Karczmarzem jest wysoki, korpulentny mężczyzna o nieszczególnie inteligentnej twarzy, choć ramiona grubości bochnów chleba sprawiają, że niewielu znajdzie się takich, którzy by mu cokolwiek zarzucili. Uważny obserwator dostrzeże jednak w małych oczkach błysk inteligencji, a starzy bywalcy karczmy doskonale wiedzą jak bardzo jego aparycja jest myląca.


Merrick to mężczyzna prostolinijny, ceniący sobie spokój i rutynę dnia codziennego. Dla porządnych klientów zawsze miły i uśmiechnięty ale zajdź mu za skórę, to pożałujesz, że pojawiłeś się w tym przybytku.


Zdecydowanie to, co zadziwia innych, gdy poznają jego życiorys to fakt, że Merrick pochodzi ze szlacheckiej rodziny. Zatem dlaczego zajmuje się prowadzeniem karczmy miast przebywać na salonach? W grę wchodziły niestety tak zwane konflikty interesów. Merrick od dziecka płynął pod prąd i ciężko było mu pojąć odgórnie narzucone zasady. Z początku jego zachowanie tłumaczono jako młodzieńcze wybryki i chęć poznania świata. Jednak, gdy przyłapano go jak spędza czas w dworskiej kuchni zamiast na nauce szermierki lub historii, jego rodzice surowo potraktowali ten z pozoru błahy występek. Nie akceptowali bowiem mieszania się możnych w sprawy gminu. Nieoczekiwanie znalazło się wyjście z tej zaognionej sytuacji rodzinnej. Do Merricka przyszedł list, w którym nadawca podawał się za jego dalekiego krewnego. Owy krewny zaproponował młodemu mężczyźnie układ: Pomoże mu zacząć nowe życie jako wolny człowiek, pod warunkiem, że Merrick przejmie podupadającą karczmę i zrzeknie się tytułu. Mężczyzna bez wahania przystał na te warunki, od tamtej pory można rzec, że jego życie w końcu obrało właściwy tor.
Mawia się, że ponoć stracił głowę dla pewnej pani kamael.
Nigdy nie pytaj go o to, dlaczego nie serwuje alkoholu w szklanych naczyniach.
Wdał się w poważny konflikt z bardem Gustavio, ponoć grajek oberwał własną lutnią w łeb.
Nie przepada za mężczyznami, którzy nie szanują kobiet. Toteż jeśli jakiś klient zbytnio się rozhula, to nie ma zmiłuj, Merrick wyrzuca owego buhaja za drzwi.
Nikt nie zna nazwiska Merricka, nie ujawnia go nawet najbardziej zaufanym osobom.

# Źródło awataru:
https://pl.pinterest.com/pin/327285097929754223/
© 2015 - 2022   valdaron.pl

Stronę zalecamy oglądać w najnowszych wersjach przeglądarek.
Polecamy używać Google Chrome
Autorem ikon, które występują
w elementach graficznych jest LORC
na licencji: Creative Commons Attribution 3.0 Unported License