WIELKA FURIA
MĘŻCZYZNA
ORK
PIEWCA WOJNY
BRACTWO SMOKA
PLOTKI


Szczupły, wysoki. Nie przywiązuje wagi do wyglądu swojego ciała, natomiast ma obsesje na punkcie odpowiedniego ubioru, które ciągle stara się ulepszyć. Niezależnie jakie odzienie założy na siebie, żadne nigdy go nie satysfakcjonuje. Słyszał, że tunika Ciemnego Kryształu jest najwspanialsza na świecie. Jak zdobyć potrzebne materiały i który krasnoludzki rzemieślnik mógłby podołać zadaniu wykonania takiej tuniki? O tym rozmyśla codziennie.


Gorący wyznawca Pa'agrio. Toleruje krasnoludy, a z kilkoma się nawet przyjaźni. Nie lubi elfów, ludzi i kamaeli, nawet oni jednak mogą go udobruchać, jeśli wygłoszą pochwałę ku czci Pa'agrio. Ci, którzy to zrobią, mogą liczyć, że wesprze ich swoimi wojennymi pieśniami, nie pobierając za to opłaty. Nie lubi próżnować, jest ambitny i małomówny.


Darzy szacunkiem orków wojowników, lubi spędzać z nimi czas. Podziwia ich wygląd i to, z jaką łatwością pozbywają się wszelkich stworzeń na swojej drodze. Często nawiedzają go sny, w których to on sam jest wielkim orkiem Niszczycielem. Może to echo odległych, zapomnianych już czasów? Czyżby kiedyś, w poprzednim życiu, Pa'agrio uczynił go Niszczycielem, a po śmierci, z nieznanych przyczyn, przywrócił go do życia jako Piewcę Wojny? Tego nikt nie wie na pewno.
Zawsze spłaca swoje długi, jeśli w czymkolwiek mu pomożesz, odpłaci ci z nawiązką.
Publicznie opowiada, że orkowie to najpotężniejsza ze wszystkich ras, lubi się wywyższać. Wielu dostrzegło jednak ukradkiem, jak płaszczy się przed niektórymi krasnoludami, błagając o ich wsparcie. Niektórzy twierdzą, że dla korzyści majątkowych byłby skłonny bluźnić nawet bogom Pa'agrio i Valdarii.

# Źródło awataru:
https://www.pinterest.it/pin/513340057505202672(...)
- ?
© 2015 - 2022   valdaron.pl

Stronę zalecamy oglądać w najnowszych wersjach przeglądarek.
Polecamy używać Google Chrome
Autorem ikon, które występują
w elementach graficznych jest LORC
na licencji: Creative Commons Attribution 3.0 Unported License