ROZPRASZANIE
MĘŻCZYZNA
ELF
PIEWCA ZAKLĘĆ
SAMOTNIK
PLOTKI


Wysoki, dość dobrze zbudowany. Długie, srebrne włosy czasami spięte w warkocz, częściej jednak rozpuszczone i spięte gdzieś za uchem by nie przeszkadzały. Niebieskie oczy zdające się widzieć więcej niż powinny. Twarz, jak to u elfów, bez skazy, często zakryta maską bądź chustą. Najczęściej jest odziany w długie, bogato zdobione szaty. W licznych szat zakamarkach strudzony kieszonkowiec znajdzie różne mikstury i magiczne składniki. Przy pasie często ma miecz, kilka sztyletów oraz notatnik. Ręce skryte w delikatnych rękawicach a na nogach wygodne buty na każdą pogodę.


Bardzo ambitny, nie zatrzyma się na drodze do swego celu. Ze względu na swe umiejętności od zawsze był trochę zarozumiały. Niegdyś otwarty i chętny do pomocy oraz udowodnienia swej wartości, dziś zamknięty w sobie i milczący. Woli obserwować i udziela się tylko kiedy musi. Mimo bycia niedostępnym zdaje się na swój sposób troszczyć o innych.


Ma już 411 lat ale prawie nikt go nie kojarzy w Elfiej Osadzie. Jest z zamożnego rodu i zawsze wszystkiego miał pod dostatkiem. Bogactwo i talent do sztuk magicznych sprawiły, że zawsze zdobywał wszystko czego potrzebował. Niektórzy uważali, że może zostać jednym z największych magów tej ery. Magia żywiołów i wszelakie rytuały przychodziły mu z nieprzyzwoitą łatwością. Wciąż będąc bardzo młodym otrzymał tytuł maga wody i wyruszył studiować Morze Zarodników i to jak magia zniekształciła tamtejsze tereny. Prawie nie bywał w cieniu Drzewa Matki. Niektórzy sądzą, że pojawiał się tam tylko dla swej żony i córeczki ale i one z czasem wyprowadziły się by być bliżej maga i jego pracy. Kilka lat po tym jak zamieszkał z rodziną opodal Oren zupełnie się zmienił. Zdystansował się i skupia się głównie na pogłębianiu swej wiedzy, jego spektrum zainteresowań powiększyło się o magiczne choroby oraz konstrukty wszelakie, interesuje go też umiejętność Kamaeli do manipulacji duszami.
Ponoć porzucił swych bliskich a teraz jest zaręczony z jakąś młódką.
Ponoć wszystkie pieniądze przeznacza na kolejne eksperymenty.
Ponoć nosi maskę bo ukrywa się przed prawem.
Ponoć został wygnany za zakazaną magię.

# Źródło awataru:
https://www.wattpad.com/960768278(...)arkai
- Lục Dã Thiên Hạc
© 2015 - 2022   valdaron.pl

Stronę zalecamy oglądać w najnowszych wersjach przeglądarek.
Polecamy używać Google Chrome
Autorem ikon, które występują
w elementach graficznych jest LORC
na licencji: Creative Commons Attribution 3.0 Unported License