HISTORIA
SIEDZIBA
PLOTKI


SEVIRLION
LUIVIE QUILL
NIRIELLANDE
BORRUS VAGADAN
HARBORD


Arbelladon Ayas Eiltoris Elaran Elarieth Ellisar Elpharae Evindal Halueve Holaren Intevar Magcyne Mhaenal Permaer Phineiros Ranaeril Triandal Venjyre Viryra Xilwenys





Klan osiągnął ten poziom i może obecnie posiadać maksymalnie 15 członków.

PUNKTY UMIEJĘTNOŚCI:
30 000



650 000 aden


Klan osiągnął ten poziom i może obecnie posiadać maksymalnie 20 członków.

PUNKTY UMIEJĘTNOŚCI:
150 000



2 500 000 aden


Klan osiągnął ten poziom i może obecnie posiadać maksymalnie 30 członków.

PUNKTY UMIEJĘTNOŚCI:
500 000



ZNAK KRWII


Klan osiągnął ten poziom i może obecnie posiadać maksymalnie 40 członków.

PUNKTY UMIEJĘTNOŚCI:
1 400 000



MANIFEST PRZYMIERZA


Klan osiągnął ten poziom i może obecnie posiadać maksymalnie 60 członków.

3 500 000 PU



PIECZĘĆ ASPIRACJI


Klan osiągnął ten poziom i może obecnie posiadać maksymalnie 100 członków.

PUNKTY REPUTACJI:
10 000



30 KLANOWICZY


Klan osiągnął ten poziom i może obecnie posiadać maksymalnie 140 członków.

PUNKTY REPUTACJI:
20 000



80 KLANOWICZY


Klan osiągnął ten poziom i może obecnie posiadać maksymalnie 140 członków.

PUNKTY REPUTACJI:
40 000



120 KLANOWICZY

EDHELLOND

Edhellond, zarówno miasto jak i kraina, jest miejscem, z którego od początku istnienia tej rasy pochodziła większość Elfów. Samo miasto, zawieszone w powietrzu nad małym jeziorem, jest domem potężnej magii i cudownej muzyki. Charakterystyczna, lekka niczym wierzbowe wici architektura dominuje w całej okolicy, tak samo jak jasne kolory i wszechobecny dostęp do czystej wody – w wielu miejscach ustawiono kamienne fontanny, które nieustannie tryskają wodą, mimo, że nikt już się nimi nie zajmuje. Na północ od miasta rośnie ogromne Drzewo Matka i rzuca cień na most wiodący do jego korzeni.


Historia Czarnego Kolibra sięga co najmniej kilku wieków wstecz. Pierwotnie była to potoczna nazwa małej grupy kapłanów i zakonników elfich, którzy zgodnie wyznaczyli sobie cel pomocy ubogim, poszkodowanym przez los lub dotkniętym krwawymi wojnami. Nieśli pomoc i ukojenie, organizowali handel z odległymi osadami, którym groził głód i śmierć.

Organizacja rozwijała się dość dynamicznie, a w jej szeregi wstępowali coraz to nowsi i młodsi adepci, którzy pragnęli skutecznie pomagać swoim pobratymcom – elfom. Z czasem klan rozrósł się na tyle, że pociągnął za sobą chętnych wdrożyć weń większą siłę militarną. W ten sposób, nieoficjalnie z pacyfistycznej grupy wyłoniło się nieco tajemnicze zrzeszenie próbujące wywalczyć większe wpływy na kontynencie Elmoreden.

Dzisiaj już nikogo za bardzo nie dziwi fakt, że w niemal każdej świątyni posługują elfowie związani z Czarnym Kolibrem. Często też nie mówią oficjalnie o swojej przynależności, ale noszą subtelny symbol w postaci drobnych spinek w kształcie kolibra lub też sadzą w przyklasztornych ogrodach kwiaty, które je zwabiają, manifestując w ten sposób oddanie klanowi.
Nie zaskakują też nikogo plotki, że tak naprawdę kryją się za nią elfowie chcący dyskredytować mrocznych elfów, a wręcz dokonywać na nich osobistych zemst.


Czarny Koliber mocno zaznacza swoją przynależność rasową. Przyjmują w swoje szeregi niemal każdego elfa, a i zdaża się im chronić nie tylko tych o czystych zamiarach. Tolerują ludzi, z którymi nawiązali pewne kontakty i umowy na zasadzie wsparcia militarnego i handlu. Podobną dyplomację stosują z krasnoludami, ale ich przyjmują już w swoje szeregi, nie ukrywając, że ma to znaczenie czysto ekonomiczne. Orkowie i Kamaele są traktowani z dużym dystansem i chłodem. Natomiast mroczni elfowie, to największe zło tego świata.




Mówią, że ich prawdziwymi intencjami jest obalenie jednego z patriarchów mrocznych elfów.
Chcą podobno dzięki temu zasiać panikę wśród mieszkańców Ima Thalor i zmniejszyć ich wpływy na kontynencie.
Podobno w ich szeregach jest bardzo majętny elf gwałciciel, którego skrzętnie ukrywają.

© 2015 - 2022   valdaron.pl

Stronę zalecamy oglądać w najnowszych wersjach przeglądarek.
Polecamy używać Google Chrome
Autorem ikon, które występują
w elementach graficznych jest LORC
na licencji: Creative Commons Attribution 3.0 Unported License